A je to tu, další sezóna 2023/2024. Oproti loňsku téměř beze změn, soupiska, hala, hrací den, vše při starém. Uvidíme jak to letos bude s docházkou na tréninky a zápasy, ale to je vlastně taky každý rok stejné. Jestli dobře počítám, tak je to už DVACÁTÁ ŠESTÁ SEZÓNA od vzniku družstva a legenda stále žije a pořád se po basketbalových hřištích v Praze prohání nebo možná bloumají hráči týmu CTS BASKET. Loni jsme v Přeboru B obsadili pátou příčku a v klidu vypadli v prvním kole play off, které se hrálo na skóre, tedy jen na dva zápasy. Poháru se už tradičně neúčastníme a vlastně krajeme hlavně pro tu žízeň a rádoby bez velkého stresu (což se nám dlouhodobě nedaří). Cíl pro letošní sezónu je jasný: nespadnout níž a v klidu si hrát Přebor B.

Trochu historie:

V roce 1998 jsme začali hrát nejnižší soutěž, tedy III. třídu. Modrobílé dresy nás provázejí od založení klubu. První sezónu jsme odehráli v hale Sokolu Vyšehrad, od sezóny 1999/2000 jsme se o body pravidelně prali v tělocvičně Základní školy Plamínková na Pankráci. Tuto tělocvičnu jsme v roce 2003 zaměnili za lépe vybavenou halu Sokola Pražského. Další změna tělocvičny nás potkala v r. 2004, kdy jsme se přesunuli do profesionální sportovní haly Folimanka na Praze 2 kde svá utkání hrají prvoligový USK. Tak ani tato změna nebyla poslední a od sezóny 2010/2011 předvádíme naše výkony v tělocvičně ZŠ Hovorčovická na Praze 8, je to trochu rozdíl proti hale Folimanka ale tato líheň Meteoru je na velice dobré úrovni a doufám, že nám přinese úspěšné sezóny. Sezóna 2021/2022 přinesla další změnu haly a to k lepšímu, své zápasy hrajeme v ulici Kuncova, v hale BA Sparta Praha. Je to velká změna oproti školní tělocvičně. Hraje se nám tady skvěle, hala je opravdu koncipována primárně pro basketbal.

Od vzniku prošlo týmem už více než 50 (slovy: PADESÁT) hráčů. Do budoucna máme ambice hrát dobře tak aby to všechny bavilo. Pokud se chcete přijít podívat na náš tým v akci, tak si udělejte čas někdy ve středu po osmé hodině večerní. Ale nejdříve se s námi seznamte zde na našich internetových stránkách!

Nové hráče bereme, ale jen tak někdo výběrem neprojde :-). Na zápasy se scházíme i v devíti :-) a na tréninky nechodíme, protože pořád hrajeme a tím pádem není kdy trénovat.

« 04 / 2024 »

Souhlasíš s pokutama na sezónu 2014/2015 (na pivo) ?

JASNĚ
9 (81,8%)